Gizlilik Politikası

İstasyon Mahallesi Susam Sok.No:1 Sincan/ANKARA Adresinde bulunan ”Emre Bisiklet” kullanıcıların, www.emrebisiklet.com (“Websitesi”) üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, Emre Bisiklet ile paylaşımına izin vermektedir. 
 
Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyenin kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Emre Bisiklet, alışveriş süresince topladığı bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmasına kesinlikle izin vermez! Emre Bisiklet’e verdiğiniz kişisel bilgileriniz kiralanmamakta, satılmamakta ve faaliyet dışı hiçbir ticari amaçla kullanmamaktadır.
 
Emre Bisiklet , Kullanıcının kendisine bildirdiği iletişim adreslerine çeşitli ilan, duyuru ve bilgilendirmeler yapabilir. Kullanıcı, Emre Bisiklet ‘in, bildirdiği iletişim adreslerine çeşitli ilan, duyuru ve bilgilendirmeler yapabileceğini, e-posta ve SMS gönderebileceğini ve diğer iletişim yolları ile bildirim yapabileceğine peşinen onay vermiştir.
 
Kullanıcı işbu bildirimleri almaktan vazgeçmesi halinde, Müşteri Hizmetlerine talebini iletebilecektir. Kullanıcı, www.emrebisiklet.com e-posta bülteni üyeliğinden ayrılmak için üye girişi yapılarak “Hesabım” sayfasındaki bülten ayarları kısmı kullanılabilecektir.
 
Emre Bisiklet , kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla bilginiz dahilinde olan 3.kişiler ile paylaşabilecektir.
 
Her kullanıcı, işbu Websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Sözleşmesi hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır. Bu gizlilik ilkelerini ya da Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerini kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayınız.

Ödemeler

Biz Emre Bisiklet olarak, iyzico Güvenli Ödeme Sistemi üzerinden ödeme kabul ediyoruz. Ödemeleri işlerken, satın alma toplamı ve fatura bilgileri gibi ödemeleri işleme koymak veya desteklemek için gerekli bilgiler dahil olmak üzere verilerinizden bazıları iyzico’ya aktarılacaktır.

Detaylı Bilgi İçin iyzico Gizlilik Politikası İnceleyebilirsiniz…